Jedyne czego chcą – to się nas pozbyć. W całej historii ludzkości nigdy nie było elity politycznej troszczącej się o dobro zwykłych ludzi i teraz nie jest inaczej.

Wiedeń 18.2.2024 r.

Ostatecznie celem jest przekształcenie naszych wolnych i demokratycznych społeczeństw w społeczeństwa totalitarne. Ich celem jest pozbawienie każdego z nas naszych podstawowych praw, wolności, demokracji, rządów prawa. Jedyne czego chcą – to się nas pozbyć. W całej historii ludzkości nigdy nie było elity politycznej troszczącej się o dobro zwykłych ludzi i teraz nie jest inaczej. Tak zwana „pandemia” była testem beta – przeprowadzonym przez niewybieranych przez nikogo globalistów – mającym na celu sprawdzenie, jak łatwo byłoby przejąć totalitarną kontrolę pod pretekstem globalnej „sytuacji nadzwyczajnej”. Na litość boską, przestań się podporządkowywać. Zacznij się buntować. Chcą cię dopaść, jeśli nie będziesz stawiać oporu. 

Słowa te wypowiedziała niemiecka eurodeputowana z ramienia jedynej prawdziwie opozycyjnej niemieckiej partii AfD, Christine Anderson. 


Trudno byłoby lepiej opisać sytuację, w której znalazł się teraz nasz świat. Skrupulatnie tworzony od ponad wieku plan przejęcia władzy nad światem wkracza właśnie w decydującą fazę. Czerwcowe wybory do parlamentu Unii Europejskiej, o ile nie zostaną oszukane, będą miały decydujący wpływ na przyszły kształt tego zbiurokratyzowanego molocha, który stał się przydatnym narzędziem w rękach globalistów. Podobnie listopadowe wybory prezydenckie w USA. Także w małej Austrii odbędą się we wrześniu wybory do parlamentu. Tutaj FPÖ jest partią, odgrywającą podobną rolę jak AfD w Niemczech.

Większość ludzi polityka nie interesuje. Do czego taka ignorancja może doprowadzić, dowiecie się z tego krótkiego, trwającego jedną minutę fragmentu z polskiej komedii Vabank II. Scena odgrywa się na polsko-niemieckiej granicy przed drugą wojną światową.

Urywek z filmu Vabank II. Źródło. 
Polskie Napisy Marek Wójcik.

Autor artykułu Marek Wójcik
Artykuł został opublikowany 18.2.2024 r. na world-scam.com