W Stanach Zjednoczonych najlepiej widać tę zmianę w zachowaniu ludzi po tym, jak odkrywają, że jedno medialne kłamstwo za drugim nie przystaje do rzeczywistości.

Puerto de la Cruz/Hiszpania 8.4.2024 r.

Taki właśnie tytuł ma opublikowany w sobotę na YouTube wywiad Tuckera Carlsona z Santiago Pliego. Ten wywiad przedstawię Wam w dalszej części artykułu.24.02.2024 r. Santiago Pliego opublikował na Substack.com artykuł zatytułowany Vibe Shift – Zmiana wibracji – źródło.

Vibe Shift odrzuca to, co fałszywe i terapeutyczne, i odzyskuje autentyczność i konkret.  Vibe Shift to zdrowe sprawdzanie wiarygodności i powrót do ludzkiego osądu.  Vibe Shift nie żyje kłamstwami, lecz mówi prawdę – bez względu na cenę. Vibe Shift wychodzi bezpośrednio naprzeciw naszym burzliwym czasom, odmawiając stosowania czarnych pigułek i zamiast tego decyduje się na budowanie.
Autor pięknie pisze o nowej tendencji rozprzestrzeniającej się coraz szybciej. O krytycznym spojrzeniu na kłamstwa marionetkowych polityków i kolaborujących z nimi mediów. Ten artykuł warto przeczytać nie tylko dlatego, że jest napisany pięknym, działającym an wyobraźnię językiem. W Stanach Zjednoczonych najlepiej widać tę zmianę w zachowaniu ludzi po tym, jak odkrywają, że jedno medialne kłamstwo za drugim nie przystaje do rzeczywistości.

W Polsce to zjawisko także występuje, jakkolwiek ciągle mamy do czynienia z tchórzowską tendencją niewyłamywania się poza narzucone odgórnie reguły postępowania. Znam młode małżeństwa poddające to, co mają najcenniejszego, czyli własne dzieci procesowi depopulacji w postaci szczepień. Tłumaczą się tym, że są przecież „obowiązkowe”. To ich obowiązkiem pozostanie dożywotnia opieka nad autystycznym dzieckiem lub inną, niekoniecznie lepszą odmianą NOP-ów. Nie interesuje ich, dlaczego dla wielu rodziców zdrowie dziecka jest ważniejsze niż biurokratyczny, łatwy do obejścia nakaz. Oni nie podają swoim dzieciom „czarnych pigułek”.

Wspomniany na wstępie wywiad jest bardzo interesujący i dający nadzieję na rosnącą świadomość ludzi poddanych torturze niespójnej z rzeczywistością ideologii politycznej.

Wywiad Carlsona Tuckera z Santiago Pliego. Można włączyć polskie napisy.

Z tego wywiadu dowiecie się, dlaczego nie należy przyjmować „czarnych pigułek”.

Przeciwko grypie szczepi się już od 78 lat!
Grypa, jaka były, taka jest.
Jedynie producenci tych szczepionek zarabiają olbrzymie pieniądze, wstrzykując nam związki rtęci i aluminium.

Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 8.4.2024 r. na world-scam.com