Czy trzeba być profesorem wykładającym na Akademii Ekonomicznej, żeby zrozumieć, dlaczego musi w najbliższym czasie dojść do kryzysu?

Wiedeń 9.06.2024 r.

Czy trzeba być profesorem wykładającym na Akademii Ekonomicznej, żeby zrozumieć, dlaczego musi w najbliższym czasie dojść do kryzysu? Wcale nie, wręcz przeciwnie – wielu takich profesorów wcale nie rozumie prawdziwych przyczyn kryzysu, ponieważ są one jedynie w niewielkim stopniu związane z samą ekonomią. Przyczyn należy szukać wśród największych oszustów finansowych żyjących 100 lub więcej lat temu. Opublikowany wczoraj na kla.tv film w bardzo przystępny sposób dokumentuje i wyjaśnia mechanizmy światowych finansów, które są widoczne dzisiaj dla każdego jako efekty ponad 100-letniego plądrowania światowych rynków.

Wiele osób jest już w stanie szoku w obliczu zbliżającego się krachu finansowego. Cały ich dobytek jest zagrożony utratą. Dlaczego w ogóle dochodzi do globalnych krachów finansowych? Kto na tym korzysta? Czy ma to coś wspólnego z Agendą 2030 i Wielkim Resetem?
Źródło.To prawda, FED jest organizacją przestępczą zalegalizowaną przez amerykański Kongres i ówczesnego prezydenta Willsona. Nie przypomina Wam to czegoś: 23 grudnia 1913 r., dzień przed Wigilią Kongres w Waszyngtonie rozpatruje niezapowiedzianą wcześniej ustawę o jakimś tam banku rezerw, której treść rozumie niewielu kongresmenów? Tak, te tricki mają już ponad wiekową tradycję!

Według znanego finansisty Davida Webba nadchodzący krach finansowy przypomina grę Monopoly, w której wszystkie elementy na planszy i wszystkie pieniądze są ściągane z powrotem do banku przez głównych oligarchów. A potem ci najlepsi panowie mówią: Zacznijmy nową grę. Zaczynamy od bazy, gdzie my mamy wszystko, a ty nie masz nic. Czy chciałbyś coś od nas pożyczyć?
Takie są plany na przyszłość, jednak…

Jednak nie wszystko poszło gładko zgodnie z planami zwolenników wielkiego kasowania – Great Reset. Szybko spadająca na świecie wiara w medialne brednie, rosnące zainteresowanie niezależnymi od mocodawców z Davos mediami poszukującymi prawdy w tym chaosie kłamstw. Popularność nieokiełznanego przez globalistów Donalda Trumpa. Także tu w Austrii szkalowana od ponad 30 lat w mediach i przez konkurentów partia wolnościowa FPÖ jest na pierwszym miejscu i popularność jej dochodzi do 30%, pomimo że partie rządzące i pozostała opozycja za najważniejszy cel przyjęły powstrzymanie tej tendencji. Zamiast zająć się problemami ludności, które sami spowodowali, walczą nieskutecznie z jedyną partią, która jest przeciwna wojnie i sankcjom wobec Rosji, która dąży do rozliczenia winnych katastrofy sanitarnej zwanej kowidem, jest przeciwna niekontrolowanemu napływowi nielegalnych emigrantów, oraz jako jedyna partia broni neutralności Austrii, która mogłaby przecież stać się miejscem rozmów pokojowych na tym zwariowanym świecie.


Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 9.6.2024 r. na world-scam.com