Partia Demokratów, sterowana przez globalistyczne bagno dokonała klasycznego strzału we własne kolano. Jest także w tych usiłowaniach globalistów inne pozytywne zjawisko.

Wiedeń 1.6.2024 r.

Dzisiejszy artykuł jest inspirowany przez bardzo interesujący film Artura Kalbarczyka na YouTube, którego obejrzenie gorąco polecam.

Wykorzystywanie sądów do zwalczania przeciwników politycznych ma swoją niechlubną tradycję. Słynne procesy moskiewskie odbywały się przecież około 100 lat temu. Zainteresowanych historią tych zbrodni odsyłam do artykułu PWN Procesy polityczne w ZSRR. Panował tam wtedy terror stalinowski. System na wskroś totalitarny. Takie procesy niejednokrotnie kończyły się wyrokami śmierci.

Podobne „procesy” zdarzały się również wcześniej. Podobno były przypadki w czasie francuskiej rewolucji, gdzie adwokat żądał kary śmierci dla swojego klienta szlachcica…

W wyroku sądu regionalnego na Manhattanie przeciwko byłemu prezydentowi Donaldowi Trumpowi nie ma możliwości zastosowania kary śmierci, jednak niczym nieudowodnione zarzuty mają jednoznaczny charakter polityczny. Także podany przez sędziego termin ogłoszenia wyroku na cztery dni przed rozpoczęciem klauzuli partii Republikańskiej, na której Donald Trump będzie nominowany na kandydata do jesiennych wyborów prezydenckich, jest jednoznacznie dyktowany politycznymi interesami partii Demokratów.

Można było przewidzieć, że taki krok partii demokratycznej wywoła w Stanach wielkie oburzenie, nie tylko wśród zwolenników Trumpa. Dzień po ogłoszeniu tej sądowej decyzji zagorzały demokratyczny senator z Zachodniej Wirginii Joe Manchin oficjalnie opuścił Partię Demokratyczną po ogłoszeniu wyroku skazującego Trumpa. Na pięć miesięcy przed końcem swojej senatorskiej kadencji zrezygnował z funkcji w senacie USA. Napisał o tym GATEWAY PUNDIT w artykule: Senator Joe Manchin oficjalnie opuścił Partię Demokratyczną po wyroku skazującym Trumpa. Źródło.

Wszystkie internetowe strony zajmujące się zbieraniem pieniędzy na kampanie wyborczą Donalda Trumpa zostały w ciągu kilku godzin po ogłoszeniu tego wyroku zablokowane. Nie, to nie z powodu złośliwej akcji Demokratów. Blokada nastąpiła z powodu przeciążenia olbrzymią ilością chętnych – zwolenników i przeciwników Trumpa – do pomocy w walce z bezprawiem sądowym. Są nowe rekordy. Można o tym przeczytać w artykule: Trump zbiera REKORDOWE 34,8 MILIONA DOLARÓW w mniej niż 24 godziny – prawie dwukrotnie więcej niż poprzedni rekord! Źródło.Partia Demokratów, sterowana przez globalistyczne bagno dokonała klasycznego strzału we własne kolano. Przy tym całym nieszczęściu, które spadło na świat ponad cztery lata temu, można dostrzec pozytywne zjawisko. Globaliści mają praktycznie nieograniczone środki finansowe do realizacji planów podboju świata. Ich problemem jest taki drobiazg, że ci, którzy decydują o drodze do NWO (nowy porządek świata), to w większości psychopaci. Jak inaczej określić osoby twierdzące, że przeznaczeni do depopulacji ludzie w ilości ponad 7 miliardów, popierają takie nie tylko fałszywe, ale także zbrodnicze idee? Ilość ludzi na świecie powinna zostać według nich zredukowana do 500 milionów. Ludzi – gdyż siebie stawiają jak Neron na równi z bogami. Oni nienawidzą Trumpa, gdyż ten nie poddaje się ich kontroli i mylnie uważają, że ta nienawiść jest powszechna.

Teraz, gdy prawda dociera powoli do wszystkich, nie pytaj mnie skąd wiedziałem? 
Zapytaj siebie, dlaczego ty nie wiedziałeś!

Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 1.6.2024 r. na world-scam.com