Powstanie konkurencyjnego bloku BRICS stało się nową siłą mającą duże znaczenie na świecie.

Wiedeń 25.4.2024 r.

W moich artykułach wielokrotnie wspominałem o niemieckim lekarzu i autorze książek Heiko Schöningu. We wrześniu 2020 roku został aresztowany w londyńskim Hyde Parku (Speakers’ Corner), zanim zdążył wygłosić mowę na temat plandemii. Także artykuł Dawno, dawno temu opisujący zamach terrorystyczny zorganizowany przez ojca pani Urszuli van der Leyen, opiera się na informacjach z książki Heiko Schöninga.

W jaki sposób trzech wysokich rangą niemieckich generałów wpadło na pomysł omówienia wysadzenia krymskiego mostu niemieckimi rakietami Taurus? Zgodnie z niemiecką konstytucją jest to przestępstwo. W jakim stopniu amerykańska ambasadorka przyczyniła się do realizacji interesów USA w tym kraju? Interwencje USA stawiają Niemcy i całą Europę na drodze do wojny, jeśli ludność ich nie powstrzyma. W mediach głównego nurtu zrobiono z tego tylko „skandal podsłuchowy Taurus”!, a tym samym całkowicie odwrócono uwagę od rzeczywistego niebezpieczeństwa wojny. W tym programie Heiko Schöning lekarz ORAZ oficer rezerwy niemieckich sił zbrojnych, pokazuje, w jaki sposób generałowie niemieckich sił zbrojnych są powiązani z administracją USA i jej interesami. Źródło.
O historii puczu na Ukrainie sprzed dziesięciu lat, wspomnianej w tym wywiadzie wraz z podsłuchaną wtedy rozmową możecie poczytać w artykule: Jak zostać premierem? Zależność europejskich rządów od woli Białego Domu nie jest tajemnicą. Także skorumpowani władcy Unii Europejskiej realizują poddańczo politykę dla USA. Znaczenie USA na świecie nie jest już tak duże, jak było jeszcze 10 lat temu. Powstanie konkurencyjnego bloku BRICS stało się nową siłą mającą duże znaczenie na świecie. Coraz więcej krajów odchodzi od płatności w dolarach. Przyszłość pokaże, czy BRICS będzie lepszym hegemonem niż USA. To, że będzie, jest jedynie kwestią czasu.Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 25.4.2024 r. na world-scam.com