Dlaczego tak wielu posłów chroni depczącą wszelkie reguły demokratyczne szefową Komisji Europejskiej? Oni chronią siebie i swoje łapówki przyjmowane w kuluarach parlamentu.

Wiedeń 24.4.2024 r.

Niektórzy pamiętają jeszcze film Andrzeja Wajdy „Człowiek z marmuru”. Była tam scena, gdzie przodownik pracy Birkut przemawiał na sali i wyłączono mu mikrofon. Scena z okresu stalinowskiego w Polsce. Było, minęło. Czy aby jednak? Skorumpowany Parlament Europejski także boi się słów prawdy. Popatrzcie, jak wyłączono mikrofon posłance Chistinie Anderson, podczas gdy mówiła o korupcji Van der Leyen i parlamentu.Głosowano w sprawie przyznania czerwonej karty dla pani Van der Leyen. Wynik głosowania przy przerwanym uzasadnieniu: 61 osób wsparło słuszną inicjatywę pani Anderson, 248 posłów odrzuciło, a siedmiu tych „bardzo odważnych” wstrzymało się od głosu. Czy dziwi kogoś, że pani poseł Anderson określiła Parlament Europejski jako niereformowalny? Dlaczego tak wielu posłów chroni depczącą wszelkie reguły demokratyczne szefową Komisji Europejskiej? Oni chronią siebie i swoje łapówki przyjmowane w kuluarach parlamentu. Wrócą do swoich wyborców i będą się puszyć jak dzielnie bronią demokracji.Czyż nie nadszedł już czas, by znowu zaczęły powstawać takie utwory, jak ten sprzed prawie 50 lat? Posłuchajcie Jacka Kaczmarskiego. Czyż nie wraca zakłamanie jak za czasów jedynie słusznej idei partyjnej? Czym różni się jedno wyłączenie mikrofonu od drugiego? Powód zawsze jest ten sam: obawa, byśmy się nie dowiedzieli prawdy. Ciemny motłoch trzeba przecież trzymać w ciemnocie i pogłębiać podziały, żeby tylko nie przestał być ciemny.

W Stanach Zjednoczonych słowo korupcja zastąpiono innym słowem: lobby. W Europie po prostu wyłącza się mikrofony. W Niemczech:

Niemieccy politycy, którzy świadomie oszukiwali.

Od marca 2020 wbrew wszystkim faktom, bazując na korupcji instytucjonalnej, kłamstwach, propagandzie strachu i psycho-terroryzmowi, oszustwach, zniesławieniach, podziałach, podżeganiu, prześladowaniach, cenzurze i perfidnym masowym, wieloletnim oszustwom testem PCR.

Masowi mordercy

Odpowiedzialni za nieskończenie wiele cierpień, odpowiedzialni za niewyobrażalnie wielkie ogólnokrajowe szkody wyrządzone gospodarce i społeczeństwu, odpowiedzialni za masowo zniszczone zdrowie psychiczne i fizyczne.

Odpowiedzialni za masowe śmierci!


Źródło: Telegram 16.4.2024 r. 21:16

Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 24.4.2024 r na world-scam.com