Jakby nie dość było ofiar dzieci na terenach objętych wojną, dodatkowo porywa się dzieci na całym świecie dla zarobku.

Wiedeń 21.4.2024 r.

Po kilku dniach przerwy, związanej z powrotem z urlopu, piszę dzisiaj nowy artykuł na temat dotąd nieporuszany na tym blogu (world-scam.com). Wczoraj platforma kla.tv opublikowała nowy film – także po polsku – o zaangażowaniu niektórych wysoko postawionych pracowników jurysdykcji, w tym sędziów, w tuszowaniu i wydawaniu łagodnych wyroków w sprawach dotyczących krzywdzenia seksualnego dzieci, a także morderstw. Ci prawnicy niejednokrotnie byli również sprawcami tych przestępstw.

Narzucony nam przez globalistów Nowy Porządek Świata wydatnie sprzyja szerzeniu i próbach ustanowienia prawnej legalizacji pedofilii.

Epstein, Dutroux, Teichtmeister – nazwiska, które oznaczają najbardziej przerażające zbrodnie przeciwko dzieciom. Czy rzeczywiście byli to tylko pojedynczy sprawcy – czy też istnieją ogólnoświatowe siatki pedofilsko-kryminalne, które nadal są tu aktywne? Jaką rolę odgrywa wymiar sprawiedliwości? Czy prawdziwe są twierdzenia niezliczonych świadków, że sędziowie, prokuratorzy i śledczy nie tylko tuszują te zbrodnie, ale sami są w nie zamieszani? Kla.TV odkrywa szokujące fakty. USA, Niemcy, Austria, Holandia, Belgia, Francja, Szwajcaria: Uwikłanie wymiaru sprawiedliwości w przypadki poważnego znęcania się nad dziećmi i morderstw w siedmiu krajach. Źródło.

Także na platformie fondfbr.ru – tak, niech rusofobi bardzo uważają, bo mogą się zarazić niechcianą przez nich wiedzą – pojawił się dobry artykuł: „Bractwo pedofilów” USA: biznesmeni i urzędnicy z wewnętrznego kręgu Joe Bidena oraz Senatu są zamieszani w wykorzystywanie nieletnich. Źródło. Można tu przeczytać wiele informacji o powiązaniach amerykańskiej polityki z mafią pedofilii.


Jakby nie dość było ofiar dzieci na terenach objętych wojną, dodatkowo porywa się dzieci na całym świecie dla zarobku. Stają się żywym magazynem organów, albo trafiają do burdeli, lub przeznacza się je jako ofiary ceremonii pseudoreligijnych kończących się nieraz mordem rytualnym. Porywanie dzieci jest rozpowszechnione na całym świecie. Jak to się odbywa? Zobaczcie przykład „na żebraka”.

Dostaną pewnie kilka srebrników, ale los chłopaka jest nie do pozazdroszczenia.


Możliwe, że ten film został nakręcony do celów szkoleniowych przyszłych porywaczy. Kim staniemy się, kiedy przestaniemy bronić nasze dzieci przed złymi ludźmi? Z pewnością nie zwierzętami, gdyż te potrafią chronić swoje potomstwo.

Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 21.4.2024 r. na world-scam.com