Negocjatorom z państw członkowskich ponownie nie udało się osiągnąć porozumienia podczas IX rundy negocjacji, która odbywała się w Genewie i trwała do ubiegłego piątku.

Puerto de la Cruz/Hiszpania 14.4.2024 r.

Za kilka tygodni, pod koniec maja, odbędzie się w Genewie Zgromadzenie Ogólne WHO, na którym ma dojść do przejęcia władzy i odebranie suwerenności 194 państw członkowskich WHO. Formalnie, sekretarz generalny WHO miał przedstawić na cztery miesiące przed tym terminem, czyli do 27 stycznia 2024 r. pełny tekst planowanych zmian prawnych. Do dzisiaj, czyli na miesiąc przed tym zgromadzeniem, nie ma ostatecznej wersji dokumentów. Nie sądźmy jednak, że taki formalny drobiazg przeszkodzi żądnym władzy puczystom w dążeniu do ich „służących ludzkości” celów.

Wyciekłe dokumenty WHO wychodzą na światło dzienne. Największy zamach stanu wszechczasów: dokumentacja ujawnia czarno na białym tajne teksty traktatów WHO! Jak skalpelem WHO odbiera suwerenność państwom członkowskim i wzmacnia swoją pozycję! Inicjatywa Międzynarodowego Przebudzenia pokazuje, jak możesz teraz pokrzyżować ich plany! Źródło.


Negocjatorom z państw członkowskich ponownie nie udało się jednak osiągnąć porozumienia podczas IX rundy negocjacji dotyczących planowanego porozumienia w sprawie pandemii, która do ubiegłego piątku odbywała się w Genewie. Jak donosił we wtorek Ärzteblatt pod tytułem „Znowu brak porozumienia w negocjacjach w sprawie globalnego porozumienia dotyczącego pandemii”, chcą „koniecznie” spotkać się na kolejnej rundzie negocjacji w dniach 29 kwietnia–10 maja. Źródło.


Piątkowa demonstracja w Japonii przeciwko dążeniom dyktatorskim WHO.

Na całym świecie odbywają się protesty przeciwko przekazaniu tak wielkiej władzy w ręce skorumpowanej i zależnej od prywatnych inwestorów organizacji. Głównym sponsorem WHO jest Bill & Melinda Gates Foundation – znana na całym świecie z „dobroczynności”. Ta filantropia ma polegać na uwolnieniu świata od nadmiaru ludzi, czyli na ludobójczej depopulacji. Celem ich jest utylizacja niepotrzebnych im do ich szczęścia 7.500 milionów ludzi na świecie. Plan na miarę psychopaty – Billa Gatesa.

Antropolog Margaret Mead.
Wiele lat temu antropolog Margaret Mead zapytała uczniów, jakie są ich zdaniem pierwsze oznaki cywilizacji. Uczniowie spodziewali się, że Mead będzie mówiła o haczykach wędkarskich, glinianych garnkach i obrobionych kamieniach. Ale nie…

Mead powiedziała, że pierwszą oznaką cywilizacji w starożytnej kulturze jest złamana, a następnie zrośnięta kość udowa. Mead wyjaśniła, że jeśli żywa istota w królestwie zwierząt złamie nogę, umiera. Ze złamaną nogą nie może uciec przed niebezpieczeństwem, dostać się do rzeki, żeby się napić, ani upolować pożywienia.

Zrośnięta kość udowa jest dowodem na to, że ktoś poświęcił czas, aby pozostać przy osobie, która doznała tego urazu, opatrzył rany, przeniósł tę osobę w bezpieczne miejsce i strzegł jej aż do wyzdrowienia. Pomoc drugiemu człowiekowi w trudnym czasie to akt, który rozpoczyna cywilizację” – stwierdziła Mead. Zatem nawet teraz nie wszędzie mamy cywilizację… Czy ty należysz do rozwiniętej cywilizacji? Źródło: Telegram 10.4.2024 r. 00:44.


Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 14.4.2024 r. na world-scam.com