Wystarczy powiedzieć im w telewizji, że następną pandemię choroby X najlepiej uniknąć poruszając się na czworakach i zobaczymy takich, którzy w ten właśnie sposób na ulicy „walczą” o życie.

Puerto de la Cruz/Hiszpania 10.4.2024 r.

W niedzielę 7 kwietnia 2024 roku Umcut-News.ch opublikował listę 10 nagłówków prasowych, które bezskutecznie byłoby szukać w mediach głównego ścieku:

15 stanów ogłosiło stan wyjątkowy przed zaćmieniem słońca; Wyrok sędziego „zmusza” CDC do opublikowania tajnych raportów o szkodach spowodowanych szczepionką przeciwko Covid-19;
Departament Sprawiedliwości USA domaga się kary więzienia dla kobiety, która znalazła pamiętnik Ashley Biden;
Sędziowie w Waszyngtonie uznają „modlącą się babcię” Rebeccę Lavrenz za winną i grozi jej rok więzienia;
Republikanie z Izby Reprezentantów przedstawili projekt ustawy zmieniający nazwę międzynarodowego lotniska Waszyngton Dulles na międzynarodowe lotnisko im. Donalda J. Trumpa;
Bostońscy Demokraci planują zakwaterowanie zagranicznych imigrantów w domach weteranów;
Donald Trump przysięga, że ​​jeśli zostanie wybrany, przeprowadzi największą operację deportacyjną w historii Ameryki;
Senator Mike Lee mówi, że jeśli Ukraina przystąpi do NATO, Stany Zjednoczone będą musiały NATO opuścić;
Liczba prób samobójczych po zmianie płci wzrosła ponad dwukrotnie: badanie;
W schroniskach dla imigrantów w Chicago wybucha gruźlica po zachorowaniach na odrę. – Jak to jest możliwe, pomimo maskowania i dystansu społecznego? Źródło: Telegram 7.4.2024 r. 08:32.
Niektóre z tych nagłówków odbierzemy pozytywnie, inne nie. Problem tkwi nie w tym, czy nam się one podobają? Pytanie powinno brzmieć: dlaczego nie możemy sami przeczytać i ocenić te ukrywane wiadomości? Klucz tkwi właśnie w ocenie, gdyż ta jest nam narzucana wraz z papką mniej istotnych newsów, Dzięki manipulacji opinią publiczną, było możliwe doprowadzenie wielu ludzi do takich absurdalnych zachowań jak na filmie poniżej:


Z pewnością i dzisiaj znajdą się tacy, których łatwo zastraszyć. Wystarczy powiedzieć im w telewizji, że następną pandemię choroby X najlepiej uniknąć poruszając się na czworakach i zobaczymy takich, którzy w ten właśnie sposób na ulicy „walczą” o życie. Wydaje się Wam niedorzeczne? I słusznie, gdyż takie właśnie jest. Jednak nie dla wszystkich.


Autor artykułu Marek Wójcik
Opublikowano 10.4.2024 r. na world-scam.com