Wywiad Tuckera Carlsona obejrzało na X (Twitterze) już ponad 180 milionów osób. To jedynie część odbiorców.

Ostrzeszów 11.2.2024 r.

Wywiad Tuckera Carlsona obejrzało na X (Twitterze) już ponad 180 milionów osób. To jedynie część odbiorców. Strona tuckercarlson.com nie pokazuje statystyk odsłonięć. Trzeba do tego doliczyć wielką liczbę publikacji tego dwugodzinnego wywiadu na tysiącach stron mediów niezależnych nieraz tłumaczonych na wiele języków świata.Polskie media podkreślają absurdalne stanowisko Putina obciążające Polskę za drugą wojnę światową. Nie ulega dyskusji, że bezpośrednim sprawcą tamtej wojny były Niemcy wspierane przez bankierów – także żydowskich – z USA i Wielkiej Brytanii. Putin już kilkakrotnie wskazywał na faszystowskie zachowania polskiego przedwojennego rządu, głównie w związku z haniebnym zachowaniem Polski w roku 1938 w stosunku do Czechosłowacji – kwestia Śląska Cieszyńskiego. Jako dowód przedstawił w innym wywiadzie kopię listu ówczesnego polskiego Ministra Spraw Zagranicznych Józefa Becka do niemieckiego kolegi Ribbentropa, w którym gratuluje sukcesu przejęcia Czechosłowacji w ramach traktatu Monachijskiego. Nie jest to naturalnie żaden dowód polskiego współudziału w napaści Niemiec na Polskę we wrześniu 1939 r. Jest emocjonalnym argumentem wskazującym jeden z kierunków polskiej polityki przedwojennej. W ten, nieuczciwy sposób, stara się pomniejszyć rolę paktu Ribbentrop-Mołotow w kampanii wrześniowej 1939 r.

Boris Johnson były premier Wielkiej Brytanii doprowadził w kwietniu 2022 r. do przerwania niewygodnych dla anglosaskich polityków rozmów pokojowych w Turcji. Jego jedyny argument: „Nie wierzcie w kłamstwa Putina. On chce wygrać wojnę!” Jakoś nie zauważył, że Rosja tę wojnę już dawno wygrała.

Boris Johnson żąda, aby nie wierzyć Putinowi: 
„Ludzie na całym świecie oglądają ten absurdalny wywiad Carlsona z Putinem. Nie możemy dać się nabrać na te kłamstwa mające na celu sukces na Ukrainie. On przegra.” 
Źródło: Telegam 10.2.2024 r. 10:23

Także Adolf wierzył do końca, że cudowna broń uratuje Niemcy od katastrofy, której sam był twórcą. Porównania z fantazjami obecnej propagandy wojennej z tą czasu drugiej wojny światowej, narzucają się same. Kijów nie przegrywa wojny – wyrównuje jedynie linię frontu – podobnie jak Wehrmacht pod naporem armii sowieckiej.

Dziwnym trafem w tym samym czasie, w którym opublikowano wywiad z Putinem, amerykańskie media rozpoczęły atakować prezydenta Bidena. Zarzuca się mu i słusznie kłamstwa związane z nielegalnym przechowywaniem tajnych dokumentów państwowych. Prokurator ogłosił, że nie wytoczą Bidenowi procesu, ponieważ jest sklerotykiem. Najwyraźniej chcą przyćmić efekt wywiadu z Putinem. Partia Demokratyczna musi wystawić kandydata do jesiennych wyborów prezydenckich. Ten najgorszy z wszystkich dotychczasowych prezydentów USA jest jednocześnie najlepszym kandydatem, jakiego mogą wystawić.

Jak powiedział Biden, tak wyglądają „dobrze” zabezpieczone ściśle tajne państwowe dokumenty znalezione w jego garażu w Delaware 21 grudnia 2022 roku. Te dokumenty pojawiły się tam w czasie gdy Biden był wiceprezydentem USA i nie miał prawa wynosić ich z Białego Domu.

Autor artykułu Marek Wójcik
Artykuł został opublikowany 11.2.2024 r. na world-scam.com