Najbardziej popularny amerykański dziennikarz Tucker Carlson, wbrew przeszkodom stawianym ze strony Białego Domu przybył do Moskwy, w celu przeprowadzenia interview z Putinem.

Ostrzeszów 7.2.2024 r.

Najbardziej popularny amerykański dziennikarz, który jeszcze niedawno był zatrudniony w FoxNews Tucker Carlson, wbrew przeszkodom stawianym ze strony Białego Domu przybył do Moskwy, w celu przeprowadzenia interview z Putinem.

Dlaczego ryzykuje tak wiele dla jednego interview? Nie mam tu na myśli jakiegoś wyimaginowanego ryzyka na terenie Rosji – te praktycznie nie istnieje. Ryzykuje, że po powrocie do Stanów zostanie potraktowany podobnie jak australijski dziennikarz Julian Assange, któremu grozi w USA ponad 100 lat więzienia za publikowanie niewygodnej dla rządu Stanów prawdy. Jedyne, co zamierza nam zdradzić, podobnie jak Assange jest prawda. O motywach Tuckera Carlsona możecie się dowiedzieć z filmu nakręconego wczoraj w Moskwie.

Źródło. Polskie napisy Marek Wójcik.

Tucker Carlson bardzo trafnie opisał w tym filmie rolę zachodnich mediów – zna je przecież od podszewki.

Kreml potwierdził w środę, że prezydent Rosji Władimir Putin udzielił wywiadu byłemu gospodarzowi Fox News Tuckerowi Carlsonowi. To pierwszy wywiad Putina z zachodnim dziennikarzem od rozpoczęcia jego inwazji na Ukrainę na pełną skalę dwa lata temu. Źródło.


 Tak więc wywiad już się odbył, nie został jeszcze opublikowany. Dla niecierpliwych podaję, że planowane jest opublikowanie tego interview po raz pierwszy na stronie Tuckera Carlsona, naturalnie po angielsku.

Jeśli ktoś chciałby wiedzieć, jak wygląda na Zachodzie kwestia praw człowieka, powinien zapytać Juliusza Assange. Aktualnie przebywa w londyńskim więzieniu za głoszenie prawdy.

Autor artykułu Marek Wójcik
Artykuą został opublikowany 7.2.2024 r. na world-scam.com