Jednak to jest prawda! Człowiek wpływa na zmianę klimatu. Wpływ ludzi na pogodę można udowodnić, pokazując, jak działa maszyna do robienia deszczu.

Wiedeń 16.1.2024 r.

Jednak to jest prawda! Człowiek wpływa na zmianę klimatu. Klimat strachu już dawno został stworzony przez człowieka. Wpływ ludzi na pogodę można udowodnić, pokazując, jak działa maszyna do robienia deszczu. Została skonstruowana na zlecenie NASA w ramach projektu z zakresu geoinżynierii. No jak to? Przecież NASA zajmuje się projektami kosmicznymi, takimi jak na przykład miękkie lądowanie na księżycu. No cóż, ten „księżyc”, na którym lądowały misje Apollo, znajduje się w stanie Nevada, tak więc generator chmur całkiem nieźle pasuje do całokształtu osiągnięć NASA. Tyle że tym razem nie jest to produkcja w stylu Hollywood – oni to naprawdę robią!


Maszyna chmurowa NASA. Źródło: Telegram 15.1.2024 r. 21:01.

NASA jest podległą Pentagonowi firmą, która wykonuje narzucone jej projekty. Geoinżynieria służy manipulacji pogodą. Ma dodatkowo ten plus, że umożliwia straszenie poprzez media efektami sztucznie wywoływanych katastrof klimatycznych. Wybuchy wulkanów, trzęsienia ziemi, tsunami oraz monsunowe ulewy, są rzeczywiście efektem działania człowieka. Dlatego płać podatki za wydychane CO2, bo inaczej będzie gorzej!

Zbierane przez NASA dane dotyczące temperatury Ziemi są w oszukańczy sposób publikowane w mediach. Źródło. W prasie widzimy takie wyniki analiz „naukowych”:


Prawidłowy wykres powinien wyglądać tak:


Zabawa trwa! Dziewczynki i chłopcy w Davos z pewnością mają jeszcze dużo pomysłów na to, byśmy się zbytnio nie nudzili. Aktualnie debatują nad tym – jak tu skutecznie wystraszyć tych bezczelnych, którzy jeszcze się nie boją?

Autor artykułu Marek Wójcik
Artykuł został opublikowany 16.1.2024 r. na world-scam.com