Trzeba ogromnych starań i wysiłku, żeby doprowadzić z reguły spokojnych niemieckich rolników do tak desperackiego kroku jak masowe uliczne protesty.

Ostrzeszów 5.1.2024 r.

Trzeba ogromnych starań i wysiłku, żeby doprowadzić z reguły spokojnych niemieckich rolników do tak desperackiego kroku jak masowe uliczne protesty. Niemiecki rząd koalicyjny zwany ze względu na trzy kolory współrządzących partii sygnalizacją świetlną – niekompetentny, destruktywny, marionetkowy, bo podległy silnym wpływom globalistycznym – stanął na wysokości zadania. Od tygodni niemieccy rolnicy oblegają berlińską Bramę Brandenburską oraz wiele innych obiektów. Zainteresowanych tym protestem odsyłam do artykułu Wściekli rolnicy (źródło), który ukazał się we wtorek na niemieckiej platformie Apolut GmbH.

Traktor z obowiązkową jeszcze niedawno „maseczką” objeżdża policyjną blokadę.

Wczoraj rolnicy zablokowali port promowy Schlüttsiel i drogi dojazdowe, aby stawić czoła Ministrowi Gospodarki Habeckowi wracającemu z wakacji z Hallig Hooge. W małym portowym miasteczku Ockholm leżącym blisko duńskiej granicy, gdzie pan minister planował wyjść z promu na ląd, nie doszło do tego, gdyż rolnicy postanowili sobie z nim porozmawiać.

Pan Habeck jest ignorantem, jeśli chodzi o sprawy jego resortu, więc postanowił nie dopuścić do takiej rozmowy. W rezultacie prom wraz z ministrem odpłynął w kierunku innego portu. 

Dowodem niekompetencji tego ministra są jego wypowiedzi na temat bankructwa firm (nazwał to krótką przerwą w działalności) oraz wiele żenujących twierdzeń na tematy gospodarcze. Pan Habeck jest autorem książek dla dzieci – jeden z trudniejszych gatunków literackich. Pewnie się na tym dobrze zna, jednak o gospodarce nie ma zielonego pojęcia.

Przywitanie w porcie niemieckiego Ministra Gospodarki przez jego „fanów”. Źródło: Telegram 4.1.2024 r. 19:10.

Zobaczcie, jak licznie rolnicy uczcili powrót pana ministra z zasłużonego urlopu. Najwyraźniej życzą mu, by odpoczywał jak najdłużej.


Schlüttsiel/Nordfriesland 4.1.2024 protest rolników. Źródło: Telegram 4.1.2024 r. 20:49.

Autor artykułu Marek Wójcik
Artykuł opublikowano 5.1.2024 r. na world-scam.com