23.11.2023 r. włoska prasa ogłosiła, że prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko byłemu włoskiemu ministrowi zdrowia Robertowi Speranza w związku z zarzutami morderstwa szczepionkowego.

Wiedeń 15.12.2023 r.

23.11.2023 r. włoska prasa ogłosiła, że prokuratura prowadzi śledztwo przeciwko byłemu włoskiemu ministrowi zdrowia Robertowi Speranza w związku z zarzutami morderstwa szczepionkowego.Kilka dni po tej publikacji otrzymujemy informację o silnym wybuchu wulkanu Etna na Sycylii.

Włochy: Silna aktywność wulkanu z południowo-wschodniego krateru Etny. 
Źródło: Telegram 2.12.2023 r. 16:28.

Również dziwnym zbiegiem okoliczności jest silne trzęsienie ziemi na jednej z filipińskich wysp, niedługi czas po ogłoszeniu przez parlament Filipin wszczęcia dochodzenia w sprawie ludobójstwa szczepionkowego. Źródło.

W lutym tego roku mieliśmy podobną sytuację wymierzoną przeciwko Turcji. Wyjątkowo dużo takich „zbiegów okoliczności” pojawia się po tym, jak w niektórych krajach zapadają decyzje niepasujące niedoszłym władcom świata.

Claudio Zanetti jest prawnikiem, byłym członkiem Szwajcarskiej Rady Narodowej i pracownikiem ZAAVV, który 10 grudnia [w dniu, w którym prawa człowieka obchodziły 75. rocznicę swojego istnienia ], złożył w Karlsruhe około 600 skarg karnych przeciwko osobom odpowiedzialnym za obowiązkowe szczepienia. W wywiadzie z dr. Christine Born zastanowia się nad tym pamiętnym dniem, a także daje wgląd w to, jak jego zdaniem proces radzenia sobie z polityką związaną z koroną będzie kontynuowany. Ostrzega: Niemcy dobrze by zrobiły, gdyby poważnie potraktowały zarzuty karne i sumiennie prowadziły proces. Kolejnym etapem byłby Międzynarodowy Trybunał Karny w Hadze – we współpracy z innymi państwami, w których również śledztwo postępuje. 
Cytat z artykułu w Report24.news. Źródło. 

No cóż, teren Niemiec nie nadaje się do wybuchów wulkanu, czy trzęsienia ziemi. Może znajdą inny sposób, by się zemścić? Na przykład powódź? Skutek będzie podobny jak na Sycylii czy na Filipinach – niewinni ludzie ucierpią, ale procesu przemian, zapoczątkowanego przez globalistów nikt już nie zatrzyma.

Autor artykułu Marek Wójcik
Artykuł został opublikowany 15.12.2023 r. na world-scam.com